עורך דין פלילי צווארון לבן

עורך דין פלילי צווארון לבן

עבירות צווארון לבן מתפרסות על פני מגוון רחב של עבירות, כאשר מלאכת הכנת רשימה של כלל העבירות אשר נכנסות תחת הכותרת "עבירות צווארון לבן" אינה פשוטה כלל. הרשימה כוללת בין השאר עבירות שוחד, עבירות הקשורות לתחום ניירות ערך, עבירות מיסים, מכרזים ציבוריים , הגבלים עסקיים והמגוון עוד רחב.

החשודים בעבירות צווארון לבן

ככלל, אנשים החשודים בעבירות צווארון לבן מסווגים על פי רוב כאנשים רמי דרג, בעלי השפעה ציבורית או מעמד ציבורי כזה או אחר, פקידי ציבור בכירים או לחלופין אנשי עסקים מוכרים מהמגזר הפרטי. אלו יפנו באופן מידי לעו"ד פלילי צווארון לבן שיסייע להם בהגנה משפטית מקצועית. לרוב, מדובר באנשים מן המניין אשר נחשבים כישרים, ללא היסטוריה פלילית כזו או אחרת ומפגשים קודמים עם החוק הפלילי או המשטרה. עתה קיים חשד או אף אשמה בהגינותם וביושרם של אנשים אלו, ועל כן נעשית מצדם פנייה לעבר עורך דין פלילי צווארון לבן.

מדוע כדאי להיוועץ עם עורך דין פלילי צווארון לבן?

תיקי החקירה בעבירות המוגדרות כעבירות צווארון לבן אינן פשוטות כלל וכלל. עבירות אלו יכללו לרוב חומרי חקירה רבים, הכוללים עדויות ומסמכים מני מספר. אלו דורשים חקירה ובדיקה מעמיקה במטרה להעניק הגנה מקסימלית לנאשם. לא אחת, תיקים אלו נחשבים רגישים ולפיכך מטופלים על ידי צוותי חקירה מיוחדים ומיומנים מטעם המשטרה, רשות המיסים ועוד (לדוגמא – יחידת לה"ב 443). מיטב חוקרי המשטרה עוסקים בחקירת פניות אלו, כאשר למשטרה קיים לא אחת אינטרס בהגשת כתב אישום. אי לכך ובהתאם לזאת, חשוב להיוועץ לאורך כל הליך החקירה בעו"ד פלילי צווארון לבן, מנוסה, ישר, אמין ומקצועי, אשר יתן דגש לכל פרט אפשרי בחקירה ויסייע לנאשם במהלך מאבקו. אחד מעורכי הדין המובילים בארץ בתחום הפלילי, אשר נבחר לא אחת ברשימת שמונת עורכי הדין הפליליים הטובים והבולטים במדינה הינו עורך הדין יעקב שקלאר. למשרד עו"ד של שקלאר הממוקם בתל אביב שפע ניסיון בייצוג נאשמים בעבירות צווארון לבן, והוא דואג לספק ליווי אישי ומקצועי לנאשם לכל אורך הדרך.